Celostátní žebříček českého poolbilliardu
Jméno:
Heslo:
Registrace
Hlavní strana
Turnaje
Hráči
Série
Kluby
Rating
GDPR
Původní nápad a řešení žebříčku
ing. Vladimír Hajdovský,
Design a kód:
WEB-X Copyright 2011,
Provozovatel -
Taga.cz
Region střední Čechy - 8-ball 1. kolo, (do 6)
Umístění
Jméno
Klub
Rating
Body
1
Vobořil Zdeněk
SK Billiard Centrum Praha
5
78.4
2
Bočinský Lukáš
SK Billiard Centrum Praha
2
67.4
3
Papež Ladislav
SK Billiard Centrum Praha
2
57.2
4
Wurdak Tomáš
Metropol Č.Budějovice
2
57.2
5
Erös Dávid
Řipská Praha
5
47.8
6
Janoušek Petr
DUNS Benátky n/J.
3
47.8
7
Kraisinger Petr
BC Balabuška Praha
3
47.8
8
Sjatkovský Michal
BC Golden Horn Praha
4
47.8
9
Krauskopf Ivo
BC Golden Horn Praha
3
39.2
10
Vladyka Robin
BC Harlequ´in Praha
5
39.2
11
Mašek Pavel
SK Billiard Centrum Praha
2
39.2
12
Kincl Pavel
BC Golden Horn Praha
4
39.2
13
Žemlička Josef
BC Harlequ´in Praha
3
39.2
14
Abraham Erik
1. Billiardový Club Děčín
2
39.2
15
Čermák Jan
Biliar klub Ekvita Kladno
3
39.2
16
Sihelský Ondřej
BC Golden Horn Praha
3
39.2
17
Washburn Calvin
Řipská Praha
3
31.4
18
Dubský Martin
BC Lysá nad Labem
2
31.4
19
Mošnička Roman
BC Neveklov o.s.
3
31.4
20
Příbanová Simona
BC Harlequ´in Praha
3
31.4
21
Pavlů Jiří
SK Billiard Centrum Praha
2
31.4
22
Pokrývka Daniel
SK Billiard Centrum Praha
3
31.4
23
Zvelebil Václav
jednotlivec ČMBS
3
31.4
24
Liebová Veronika
Řipská Praha
3
31.4
25
Mičkal Libor
Billiard club Příchovice
4
31.4
26
Strádal Jan
SMÍCHOFF Billiard Club Praha, z.s.
2
31.4
27
Fikais Petr
BC Harlequ´in Praha
3
31.4
28
Volf Martin
1. Billiardový Club Děčín
3
31.4
29
Matěna Vladimír
SK Billiard Centrum Praha
2
31.4
30
Eichler Jiří
SK Billiard Centrum Praha
2
31.4
31
Říha Matěj
Biliar klub Ekvita Kladno
3
31.4
32
Washburn Geoff
Řipská Praha
3
31.4
33
Pávek Petr
Biliar klub Ekvita Kladno
2
24.3
34
Novotný Tomáš
BC Balabuška Praha
2
24.3
35
Syrůček Michal
1. Billiardový Club Děčín
2
24.3
36
Horák Michal
MPC Pardubice
2
24.3
37
Cestr David
SK Billiard Centrum Praha
2
24.3
38
Hochman Jindřich
BC Lysá nad Labem
2
24.3
39
Kucziak Jan
BC Lysá nad Labem
2
24.3
40
Hampl Lukáš
1. Billiardový Club Děčín
2
24.3
41
Božovský Robert
Biliar klub Ekvita Kladno
2
24.3
42
Meško Juraj
SK Billiard Centrum Praha
2
24.3